• 30 آبان 1398
اخبار و رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان آران و بیدگل

معرفی برترین های مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور

  • 15 اردیبهشت 1398
  • 84بازدید

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رییس بخش سافاری فدراسیون اتومبیلرانی کشور در حاشیه معرفی برندگان این دوره از مسابقه ها گفت: در بخش کلاس حرفه ای راننده جمال زارعی و نقشه خوان سید جمال فلاح امینی از استان قزوین اول و راننده بیژن رحمانی و نقشه خوان سید نقی آصف الحسینی از استان قزوین دوم شدند و راننده محمود شکراللهی و علی شکراللهی از استان آذربایجان شرقی مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.
مجید کاکاوند افزود: در بخش کلاس همگانی مقام اول، راننده رضا میلانی و نقشه خوان عطاالله عباس نژاد از استان آذربایجان شرقی دوم، راننده فرج هاتفی و نقشه خوان محمدحسن هاتفی از خراسان رضوی و مقام سوم راننده عبدالطیف امین سرندی و نقشه خوان وحیده فاتحی آذربایجان شرقی را کسب کردند.
وی گفت: این مسابقات 100 راننده با خودروی2 دیفرانسیل همراه یک نقشه خوان از استان های تهران، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، قزوین، خراسان رضوی و منطقه آزاد آیلند در این رقابتها شرکت کردند.
کاکاوند افزود: راند اول سال 98 مسابقات اتومبیلرانی دو دیفرانسیل سافاری قهرمانی کشور (جام مرنجاب) از 12 تا 13 اردیبهشت از مقابل سازمان ورزش و جوانان استان البرز کلید خورد و در منطقه مرنجاب آران و بیدگل ادامه یافت که در نهایت در مشهد اردهال کاشان به پایان رسید.
راند اول امسال مسابقه های اتومبیلرانی 2 دیفرانسیل قهرمانی کشور با عنوان جام مرنجاب در 2 کلاس همگانی و حرفه ای برگزار شد و شرکت‌ کنندگان در این مسابقه پس از گذر از مسیرهای کرج، قم، کاشان، منطقه مرنجاب در مشهد اردهال کاشان به کار خود پایان دادند.

نظرات

نام:
ایمیل:
نظر شما:

مطالب مرتبط