• 25 شهریور 1398
اخبار و رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان آران و بیدگل

اولین همایش ازدواج مناسب جوانان آران و بیدگلی در سال 98

  • 7 اردیبهشت 1398
  • 19بازدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل، اولین همایش یک روزه ازدواج مناسب با رویکرد تشکیل باشگاه ازدواج در راستای ترویج ارتقای سلامت جسمی، معنوی، روانی و اجتماعی زوجین به مناسبت هفته جوان در سال جدید به همت اداره ورزش و جوانان ،شبکه بهداشت و درمان و جمعیت مردم نهاد رویای آرامش زندگی در روز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن شهید استادی اداره بهداشت و درمان برگزار شد.

ارتقای آگاهی دانشجویان و افزایش توانمندی و دانسته‌های آن‌ها در زمینه معیارهای لازم برای انتخاب همسر مناسب و ازدواج سالم، ارائه آموزش‌های لازم به جوانان در زمینه فواید ازدواج سالم و افزایش آگاهی آن‌ها از مضرات عدم ازدواج یا ازدواج دیرهنگام و بیان اهمیت و جایگاه ازدواج در اسلام و اهداف و ضرورت آن از نگاه دین و حمایت خانواده‌ها و... ازجمله اهداف برگزاری این همایش بود

شیروانی زاده نائب رئیس شبکه بهداشت و درمان در مورد سلامت جوانان شهرستان و نیز در مورد اهمیت مزاج شناسی قبل از ازدواج جوانان مواردی را بیان نمودند.

میثم حاجی محمدی کارشناس ارشد روانشناسی و مدرس دانشگاه به مراحل آشنایی و خواستگاری قبل از ازدواج مراحل درست و صحیح آشنایی پیش از ازدواج اشاره کردند و سه نمونه خواستگاری توسط دانشجویان حاضر در جلسه اجرا شد.

در ادامه میثم حاجی محمدی کارشناس ارشد روانشناسی و مدرس دانشگاه، در خصوص خواستگاری و مراحل درست و صحیح آشنایی پیش از ازدواج مطالبی را بیان کرد.

نظرات

نام:
ایمیل:
نظر شما:

مطالب مرتبط