• 30 آبان 1398
اخبار و رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان آران و بیدگل

جشنواره سلامت دانش آموزی، با حضور 400 دانش آموز دوره ابتدایی در محل باشگاه باستانی حضرت ابوالفضل(ع)

  • 4 اردیبهشت 1398
  • 68بازدید

مسئول برگزاری جشنواره ورزشی سلامت دانش آموزی شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری مهر گفت: ارائه نمایش‌های ورزش کهن باستانی از برنامه های ویژه جشنواره ورزشی دانش‌آموزان آران و بیدگل بود. 

محمدرضا جارچی درباره این جشنواره ابراز داشت: جشنواره ورزشی سلامت دانش آموزی با حضور بیش از ۴۰۰ دانش‌آموز دوره ابتدایی آران و بیدگل در محل باشگاه باستانی حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد،

وی گفت: در این جشنواره دانش آموزان ابتدایی به ارائه نمایش‌های ورزش کهن باستانی در بخش‌های مختلف پرداختند و از ورزشکاران برتر تیمی و فردی تقدیر شد.

وی با تاکید بر لزوم توجه دانش‌آموزان به مدیریت پیشگیری و مدیریت انفعالی ابراز داشت: دانش‌آموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که ورزش را در رأس برنامه‌های روزانه خود قرار دهند.

مسئول برگزاری جشنواره ورزشی سلامت دانش آموزی بیان داشت: دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور جمهوری اسلامی ایران هستند از این‌رو باید به سلامت و تندرستی خود با انجام فعالیت‌های بدنی و مصرف غذاهای سالم توجه کنند.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان توجه داشته باشند که بی‌توجهی به اصول اولیه زندگی در زمینه تندرستی و سلامت با مصرف بی‌رویه خوراکی‌ها و تنقلات غیراستاندارد سلامتی آنها را در آینده با مشکل مواجه می‌کند.

نظرات

نام:
ایمیل:
نظر شما:

مطالب مرتبط